Thuis

GUANGZHOU BMPAPER CO., LTD. contactinformatie

Certificaat
China GUANGZHOU BMPAPER CO., LTD. certificaten
China GUANGZHOU BMPAPER CO., LTD. certificaten
Klantenoverzichten
Zeer goede ervaring om tot het witte kraftpapier-document, tot de Uitstekende mededeling en tot het super snelle antwoord opdracht te geven. En verschepen was werkelijk sneller

—— Fernando Soot

Zeer aardig wit drukdocument, zeer goede bleekheid. Ik zal het deze manier opnieuw kopen.

—— Samrad Chamannchi

Dit is een zeer aardig strodocument broodje, enkel als wat ik voor wilde. De prijs is zeer goed.

—— AFZAL FEROZRE

Dit is een zeer aardig strodocument, enkel wat ik voor wilde. De prijs is zeer goed in vergelijking met wat ik, aardige drukkleur vond en volkomen werkte!

—— M. Lester

Ik ben online Chatten Nu
GUANGZHOU BMPAPER CO., LTD.
Adres : No.3766, Huangpu EastRoad. Huangpudistrict, Guangzhou-Stad, China
Factory Adres : De bouw B, Jinhao-Industrieterrein, No.15 Guangshen NorthRoad, Huangpu-District, Guangzhou, China
Werktijd : 9:00-18:00(Beijing tijd)
Zakelijke telefoon : 86--02029051826(Verwerkingstijd)   86--13538883291(Niet Verwerkingstijd)
Fax : 86-20-87836757
Contacteer ons :
Direct Stuur uw aanvraag naar ons
(0 / 3000)

Contact Persoon : Mr. Martin
Functie : International trade department
Zakelijke telefoon : +86-135 3888 3291
VIBER : +86-135 3888 3291
Skype : Janebmpaper
WeChat : +86-135 3888 3291
E-mail : bmpaper@bmpaper.com
Contact Persoon : Ms. Lynn
Functie : International trade department
E-mail : Lynn@bmpaper.com
Contact Persoon : Ms. Daisy
Functie : International trade department
E-mail : Daisy@bmpaper.com
Contact Persoon : Ms. Nicole
Functie : International trade department
E-mail : Nicole@bmpaper.com
Contact Persoon : Ms. Lilium
Functie : International trade department
E-mail : Lilium@bmpaper.com
Contact Persoon : Ms. Lily
Functie : International trade department
E-mail : Lily@bmpaper.com
Contact Persoon : Ms. Ms.Elina
E-mail : Elina@bmpaper.com
Contact Persoon : Ms. Cate
E-mail : Cate@bmpaper.com
Contact Persoon : Ms. helen
E-mail : helen@bmpaper.com
Contact Persoon : Ms. Sherry
Functie : International trade department
E-mail : Sherry@bmpaper.com
Contact Persoon : Ms. Yisa
Functie : International trade department
E-mail : Yisa@bmpaper.com
Contact Persoon : Ms. Lucky
Functie : International trade department
E-mail : Lucky@bmpaper.com
Contact Persoon : Ms. Lin
Functie : International trade department
E-mail : Lin@bmpaper.com
Contact Persoon : Ms. Lucy
Functie : International trade department
E-mail : Lucy@bmpaper.com
Contact Persoon : Ms. Michelle
Functie : International trade department
E-mail : Michelle@bmpaper.com
Contact Persoon : Ms. Elibby
Functie : International trade department
E-mail : Elibby@bmpaper.com
Contact Persoon : Ms. Summer
Functie : International trade department
E-mail : Summer@bmpaper.com
Contact Persoon : Ms. Shirly
Functie : International trade department
E-mail : Shirly@bmpaper.com
Contact Persoon : Ms. Jane
Functie : International trade department
E-mail : Jane@bmpaper.com
Contact Persoon : Ms. Cindy
Functie : International trade department
E-mail : Cindy@bmpaper.com
Contact Persoon : Ms. Kate
E-mail : Kate@bmpaper.com
Contactgegevens
GUANGZHOU BMPAPER CO., LTD.

Contactpersoon: Mr. Martin

Tel.: +86-135 3888 3291

Fax: 86-20-87836757

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)